Restauracja Warszawa Bemowo Zeppelin Cafe

Restauracja Zeppelin Cafe na Lotnisku Bemowo NIE ISTNIEJE w związku z odmową przedłużenia umowy przez Centrum Usług Logistycznych. Firma oferuje jednak w dalszym ciągu usługi cateringowe. Zapraszamy do skorzystania z oferty cateringu

Organizacja Przyjęć

Przyjęcia okolicznościowe

Na Państwa życzenie zorganizujemy:

Menu dobierzemy i wyserwujemy tak jakby to zrobiła wasza Mam lub Babcia.

Podczas rodzinnych spotkań w Zeppelin Cafe „wada” naszego położenia z dala od osiedli i ruchliwych ulic staje się naszą największą zaletą, pozwalając zarówno dzieciom jak i dorosłym do woli rozkoszować się spacerami na świeżym powietrzu w sąsiedztwie lasu.
Dodatkową atrakcją jest możliwość obserwacji lądujących i startujących małych maszyn powietrznych na sąsiadującym lotnisku.

Wesela

Wesela są naszym atutem, ich przygotowanie daje nam największą satysfakcję z uzyskanego efektu. Mamy świadomość jak ważne jest to dla Państwa przyjęcie i zapewniamy niezapomniane chwile, wyszukane potrawy i magiczny klimat. Menu jest tak skomponowane aby gość w każdym wieku znalazł dla siebie coś smacznego z tradycyjnej polskiej kuchni w której się specjalizujemy.

Powyższe menu jest tylko przykładowym wyborem potraw z naszej szerokiej oferty. Każde menu ustalamy indywidualnie dostosowując je do gustu i upodobań zamawiającego. Współpracujemy z kwiaciarnią „Marion”, oraz znakomita firmą dekoratorską „Artom” a o stronę muzyczną dbają zaprzyjaźnione zespoły i DJ’e których usługi możemy polecić.

Przy współpracy z zaprzyjaźnioną firmą proponujemy uatrakcyjnić przyjęcie weselne wybierając jedną z ofert: Oferta (1,54 MB).

Imprezy firmowe

Lokalizacja naszej restauracji przy lotnisku na skraju Puszczy Kampinoskiej pozwala na organizowanie całonocnych hucznych imprez. Dysponujemy NAMIOTEM na ok. 150 osób z odpowiednim oświetleniem i nagłośnieniem. Współpracujemy z DJ’ami, zespołami muzycznymi i prowadzącymi karaoke. Posiadamy własny grill bawarski w altance i duży ogródek letni z widokiem na lotnisko.

Promocja

Oferujemy obiady dla wycieczek w cenie od 15 zł, oraz wyżywienie dla grup.


W okresie od 1 czerwca 2013 do 30 kwietnia 2014 promocja na rodzinne menu:
- Menu na spotkanie rodzinne #1 tylko 75 złotych
- Menu na spotkanie rodzinne #2 tylko 115 złotych

Kontakt z restauracją

Tel.: 600 052 898

Tel.: 602 230 534

Adres: ul. Kaliskiego 57, 01-476 Warszawa

Wybierz Menu

Zaufali nam